İnci Halı Yıkama Kaynarca

İnci Halı Yıkama, Kaynarca mahallesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Sektörde tecrübeli profesyonel çalışan kadrosu ile Kaynarca Mahallesinde, koltuk yıkama, halı yıkama, yorgan yıkama ve stor perde yıkama hizmeti vermektedir. 20 yılık sektör tecrübesi ve hizmete verdiği önem ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermeyi kendine görev edinir.

Kaynarca İnci halı kıyama, evinizde toza ve kire en çok maruz kalan eşyalarınız, halılarınızı, evinizden alıp yıkayıp, temizleyip sizlere teslim eder. Halılarınızdaki lekeleri, pislikleri, ölü derileri ve bakteri temizleyerek müşterilerine hijyenik temizlikte Kaynarca halı yıkama kalitesini kanıtlar. Halılarınızda leke değişimi, ağarma ve deforme gibi zarar verecek unsurları ortadan kaldırır. Soğuk su ile yıkar ve temizleme için bitkisel deterjanlar kullanır. Bu sayede halınızın dokusunu koruyarak deforme olmasını engeller.

Kaynarca stor perde yıkama, İnci halı yıkamanın verdiği bir başka temizlik hizmetidir. Stor perde yıkama hizmeti ile, Kaynarca mahallesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Stor perdelerinizi evinizden alarak Kaynarca stor perde yıkama atölyelerinde temizleyip tekrardan evinize stor perdelerinizi getirir ve isteğiniz dahilinde stor perde montajını yapar. Tüm bu işlemler Kaynarca İnci halı yıkama garantisi altındadır.

Yorgan yıkama Kaynarca mahallesinde verdiği hizmetlerden bir diğeridir. Yorganlarınızı evinizden alıp, temizleyip, paketleyip sizlere teslim eder. Yorganlarınızı, makinelerinde  yaklaşık 1300 C° de yıkamakta ve en iyi temizliği sizlere garanti etmektedir.

Kaynarca koltuk yıkama hizmetini ister evinizde ister atölyelerimizde siz değerli müşterilerimize vermekteyiz. Koltuk yıkama Kaynarca mahallesindeki verdiğimiz hizmet ile müşterilerinin güvenini kazanmış ve Türkiye  Halı Yıkamacılar Derneği tarafından koltuk temizleme işlemlerini A kalitesinde yaptığı belgelendirilmiştir.

İnci halı yıkama Kaynarca halı yıkama, Kaynarca yorgan yıkama, Kaynarca koltuk yıkama ve Kaynarca stor perde yıkama konularında Kaynarca mahallesinde en iyi hizmet veren firmalardan biri olduğunu müşterilerine kanıtlamıştır.

(Bugün 41 kez Ziyeret edildi , 1 Kez Görüntülendi.)