İnci Halı Yıkama Güllübağlar

İnci Halı Yıkama Güllübağlar mahallesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Alanında deneyimli çalışan kadrosu ile Güllübağlar Mahallesinde, koltuk yıkama, halı yıkama, yorgan yıkama ve stor perde yıkama hizmeti vermektedir. Teknolojik yıkama ve temizleme makineleri ile müşterilerine en iyi hizmet vermeyi garanti eder.

Güllübağlar İnci halı yıkama, evinizin vazgeçilmezi halılarınızı en iyi şekilde yıkama ve temizleme hizmeti verir. Sektörde tecrübeli kadrosu ile halılarınızı evinizden teslim alıp, temizleyip en kısa sürede müşterilerine teslim eder. İnci halı yıkama Güllübağlar mahallesindeki halı yıkama hizmeti ile müşterilerinden tam puan almıştır. Halılarınızı bitkisel şampuanlar ve soğuk su ile yıkayarak en iyi temizliği sunar. Ayrıca profesyonel temizleme yöntemleri ile halılarınızın ağarmasını, solmasını ve deforme olmasını engeller.

Güllübağlar Stor perde yıkama, stor perdelerinizi nasıl temizletirim sorunuza cevap olmaktadır. Tecrübeli ekibi ile evinizden teslim aldığı stor perdeleri en iyi şekilde temizleyip sizlere teslim etmektedir. Stor perde yıkama Güllübağlar mahallesinde aynı zamanda temizlediği stor perdelerin evinize montajını da yapar.

Yorgan yıkama Güllübağlar mahallesinde İnci halı yıkamanın verdiği bir başka hizmettir. Evinizden teslim alınan yorganları temizleyip paketleyip siz değerli müşterilerine teslim etmektedir. Güllübağlar yorgan yıkama konusunda öncü hale gelmiştir.

İnci halı yıkamanın verdiği diğer hizmet ise Güllübağlar koltuk yıkama hizmetidir. Koltuklarınızı evlerinizi ziyaret ederek bir kaç saat içerisinde yıkayıp temizleyip sizlere teslim etmektedir. Güllübağlar koltuk yıkama hizmetleri ile Türkiye  Halı Yıkamacılar Derneği tarafından koltuk temizleme işlemlerini A kalitesinde yaptığı belgelendirilmiştir.

İnci halı yıkama Güllübağlar halı yıkama, Güllübağlar yorgan yıkama, Güllübağlar koltuk yıkama ve Güllübağlar stor perde yıkama konularında Güllübağlar mahallesinde öncü firma haline gelmiştir.

 

 

 

(Bugün 53 kez Ziyeret edildi , 1 Kez Görüntülendi.)